Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, meslek, firma,  e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sunucularımızda toplanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik özel kampanya faaliyetlerinin kurgulanmasında kullanılmaktadır. Üyelik formlarından toplanan bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta ve satmamaktadır.

ÇEVİK PROJE YAZILIM A.Ş. e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, ÇEVİK PROJE YAZILIM A.Ş. müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla ÇEVİK PROJE YAZILIM A.Ş. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. ÇEVİK PROJE YAZILIM A.Ş. 'den gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “E-posta almak istemiyorsanız lütfen tıklayın linkine tıklayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.” linkini tıklayınız.

ÇEVİK PROJE YAZILIM A.Ş. internetten alışverişin en önemli kriterlerinden birinin güvenlik olduğunun bilincindedir. Ama oluşabilecek sorunlardan, bilgilerin güvenliğinden, verilerin saklanmasından, bilgilerin değiştirilmesinden ÇEVİK PROJE YAZILIM A.Ş. sorumlu değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ÇEVİK PROJE YAZILIM A.Ş. sunucularında tutulmamaktadır.